Ogrodzenia panelowe Łódź

Panele zabezpieczające teren cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Zwłaszcza w większych miastach, takich jak Łódź. Wynika to z ich dużych walorów estetycznych oraz parametrów wytrzymałościowych. Ogrodzenia panelowe w Łodzi można więc coraz częściej zobaczyć zarówno na prywatnych posesjach, jak i wokół obiektów przemysłowych czy instytucji publicznych.

Ogrodzenia panelowe Łódź – producent ogrodzeń

Nasza firma jest doświadczonym producentem i dystrybutorem ogrodzeń panelowych. Lata funkcjonowania na rynku pozwoliły nam nawiązać kontakty, które przekładają się na jakość wyrobów. Dzięki temu możemy zaoferować najnowocześniejsze rozwiązania.

Pragniemy podkreślić, że jesteśmy też odpowiedzialnym producentem. Dlatego nie pozostawiamy naszych klientów samym sobie. Świadczymy kompleksowe usługi. W związku z tym wyprodukujemy ogrodzenia panelowe w Łodzi, a także przeprowadzimy fachowy montaż we wskazanym przez klienta miejscu. Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami monterskimi, które są w stanie przeprowadzić szybką realizację w atrakcyjnie niskiej cenie. To jednak tylko opcja, ponieważ nasze ogrodzenia można bez większych problemów zainstalować samodzielnie. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby poradziły sobie z nimi nawet mniej doświadczone osoby.

 

Solidne i funkcjonalne ogrodzenie panelowe Łódź

Do produkcji używamy wyłącznie wysokogatunkowych materiałów. Odpowiadają one za wyjątkowe parametry naszych ogrodzeń. Wyróżniają się m.in. odpornością na uszkodzenia mechaniczne (takie jak wgniecenia, zarysowania czy pęknięcia), a także na szkodliwe działanie różnorodnych czynników atmosferycznych. Nawet długotrwały deszcz czy silne promieniowanie UV nie jest w stanie naruszyć konstrukcji ogrodzeń panelowych w Łodzi.

Stosujemy technologie cynkowania oraz lakierowania, która ma ogromny wpływ na trwałość paneli. Mowa o nawet 50 latach żywotności ogrodzenia. Trudno o bardziej wytrzymałe rozwiązania w tej dziedzinie. Chociaż stawiamy na jakość, nie można nie wspomnieć o estetyce naszych wyrobów. Cechują się one modnym kształtem, a także możliwością pomalowania wybranymi kolorami z katalogu RAL. Dzięki temu łatwiej dobrać je do wyglądu obiektu czy terenów znajdujących się wokół.

 

Ogrodzenia panelowe Łódź – różne warianty i wymiary

Posiadamy rozbudowaną ofertę, na którą składają się panele z drutu o średnicy 4 i 5 mm. Wszystkie posiadają „oczko” o wymiarach 50 x 200 mm. Wysokość paneli waha się między 63 cm a 243 cm w przypadku każdego modelu. Do tego dochodzą jeszcze słupki o wymiarach 40 x 40 cm lub 40 x 60 cm i wysokości maksymalnie do 250 cm. Elementy wchodzące w skład zestawu mogą zostać dodatkowo ocynkowane bądź lakierowane (udostępniamy też opcję mieszaną).

Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w sprawie wyceny produktów. Jeśli chodzi o ogrodzenia panelowe Łódź jest miastem, w którym można bez problemów skorzystać z profesjonalnej oferty naszej rodzinnej firmy. Podczas rozmowy z przyjemnością pomożemy w wyborze modelu, wymiarów oraz wykończenia paneli.

 

Oferta: