Panele ogrodzeniowe Łódź

Panele ogrodzeniowe w Łodzi

Ogrodzenie panelowe to nowoczesny system, składający się z gotowych elementów – przęseł i słupków. Szybki, stosunkowo łatwy montaż, wysoka trwałość oraz niezwykle estetyczny wygląd to niektóre spośród licznych zalet takiego rozwiązania. Właściwe oznaczenie terenu działki oraz zabezpieczenie jej przed wtargnięciem to gwarancja poczucia bezpieczeństwa oraz komfortu jej mieszkańców. Skąd wziąć wysokiej jakości panele ogrodzeniowe? Łódź to miasto, w którym można skorzystać z naszej oferty.

 

Producent paneli ogrodzeniowych w Łodzi

Zakup systemu ogrodzeniowego bezpośrednio u producenta wiąże się z licznymi korzyściami dla kupującego. Pominięcie pośredników może znacząco obniżyć cenę. Jednak chodzi tu nie tylko o względy finansowe. Nie mniej ważny aspekt to znacznie większy wybór, nieograniczający się do kilku gotowych elementów. Producent może spersonalizować je w zależności od życzeń klienta. Nasza firma dysponuje własną lakiernią, dlatego oferujemy pomalowanie paneli na dowolny kolor. Dzięki temu jeszcze lepiej wtopią się w otoczenie lub jeszcze bardziej będą się wyróżniać. Zapewniamy ponadto kompleksowe usługi, obejmujące nie tylko pomoc w wyborze odpowiedniego ogrodzenia, ale także bezpieczny transport zakupionych elementów oraz profesjonalny montaż, właściwy dla danego typu konstrukcji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego w kwestii takiej, jak panele ogrodzeniowe Łódź i okoliczne miejscowości chętnie korzystają właśnie z naszych usług. Świadczą o tym liczne pozytywne opinie, jakie można znaleźć na nasz temat.

 

Panele ogrodzeniowe Łódź – wymiary

Do produkcji elementów ogrodzeniowych używamy wysokiej jakości stali, która zapewnia stabilność całej konstrukcji, a także najwyższą trwałość. Specjalna powłoka cynkowa chroni ją natomiast przed korozją, na którą szczególnie podatne są elementy wystawione na działanie czynników atmosferycznych. Dzięki takiej technologii trwałość naszych rozwiązań wynosi kilkadziesiąt lat użytkowania. Wszystkie części wykonujemy w różnych wymiarach. Proponujemy pięć standardów dla wysokości paneli z drutu, wynoszących 103, 123, 153, 173 i 203 centymetrów. Do każdego z nich potrzeba odpowiednio dopasowanych słupków o wysokości 150, 170, 200, 230 oraz 250 centymetrów. Wszystkie pozostałe wymiary są proporcjonalnie dostosowane do wysokości. W przypadku, gdy proponowane rozwiązania nie spełniają Państwa oczekiwań, prosimy o kontakt, a z pewnością znajdziemy najlepsze wyjście z tej sytuacji. Dane kontaktowe znajdują się w odpowiednio opisanej zakładce.

 

Oferta: