Panele ogrodzeniowe Piotrków Trybunalski

Panele ogrodzeniowe Piotrków Trybunalski

Nasza firma zajmuje się produkcją paneli ogrodzeniowych w Piotrkowie Trybunalskim, realizując zlecenia na rzecz inwestorów indywidualnych oraz firm. Kompleksowo odpowiadamy na potrzeby swoich klientów, dostarczając solidne, łatwe w montażu, estetyczne rozwiązania, doskonale sprawdzające się w nowoczesnych systemach ogrodzeń.

 

Panele ogrodzeniowe w Piotrkowie Trybunalskim

Istnieje wiele powodów, dla których warto postawić na gotowe ogrodzenia i płoty panelowe, poszukując idealnego opłotowania dla swojej posesji. Oferowane przez nas moduły produkowane są z wysokiej klasy drutu stalowego, który dodatkowo może zostać polakierowany na jeden z wybranych kolorów. Ogrodzenia z paneli prezentują się nowocześnie i efektownie, zarówno przy posesjach mieszkalnych, jak i nieruchomościach firmowych czy magazynowych. Ich uniwersalny charakter sprawia, że pasują nie tylko do nowoczesnego, ale również do tradycyjnego budownictwa. Szeroka gama dostępnych wymiarów pozwala przy tym dopasować wysokość ogrodzenia do Państwa indywidualnych preferencji.

 

Producent paneli ogrodzeniowych w Piotrkowie Trybunalskim

Koleją zaletą produkowanych przez nas paneli ogrodzeniowych jest ich odporność na warunki atmosferyczne. Ocynkowane moduły, słupy oraz pozostałe akcesoria ogrodzeniowe, zabezpieczone dodatkową warstwą lakieru to gwarancja maksymalnej ochrony przed korozją oraz niekorzystnym wpływem czynników pogodowych. Wszystko to sprawia, że ogrodzenia z gotowych paneli są tak chętnie wybierane – również dzięki swojej atrakcyjnej cenie.

 

Panele ogrodzeniowe Piotrków Trybunalski – wymiary

Jeżeli interesują Państwa solidne i niedrogie panele ogrodzeniowe Piotrków Trybunalski jest miastem, na którego obszarze realizujemy swoje usługi. W naszej ofercie znajdują się gotowe płoty panelowe we wszystkich najpopularniejszych rozmiarach. Oferujemy m.in. moduły ogrodzeniowe o wysokości 103, 123, 153, 173 oraz 203 cm zarówno ocynkowane, jak i w wersji ocynk+lakier. W naszej ofercie znajdują się również słupki do paneli, a także pozostałe niezbędne akcesoria: obejmy, uchwyty, nasadki do słupów, śruby mocujące czy prefabrykaty z betonu.

Oferujemy dowóz już od 1 zł/km w obie strony oraz darmową dostawę na terenie całego województwa łódzkiego. Naszym stałym odbiorcom zapewniamy dodatkowe zaplecze logistyczne w postaci możliwości częściowego odbioru lub przechowywania towaru. Zapraszamy do kontaktu oraz do skorzystania z naszej oferty wszystkich Klientów z Piotrkowa Trybunalskiego!