Siatka ogrodzeniowa Piotrków Trybunalski

Siatki ogrodzeniowe w Piotrkowie Trybunalskim

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu produkcji ogrodzeń i akcesoriów montażowych. Naszą specjalizacją jest zwłaszcza siatka ogrodzeniowa. Piotrków Trybunalski to główny obszar naszego działania, ale od lat z powodzeniem obsługujemy też klientów z dalszych miejscowości. Zapewniamy wysokiej jakości produkty wykonane z solidnych materiałów, co gwarantuje wytrzymałość i długotrwałą żywotność ogrodzeń.

W ofercie mamy siatki ogrodzeniowe o różnej wielkości oczek, wymiarach oraz barwach: zielonej, czarnej, brązowej i grafitowej. Zostały one wykonane z drutu ocynkowanego odpornego na korozję oraz negatywny wpływ warunków atmosferycznych.

W zakres naszych usług wchodzi również lakierowanie siatek. Posiadamy własną lakiernię, dlatego możemy zaproponować szybkie i skuteczne pokrycie preparatem siatki na wybrane kolory z katalogu RAL. Dzięki zastosowaniu technologii cynkowania oraz lakierowania poliestrowego trwałość naszych konstrukcji wynosi nawet 50 lat.

 

Producent siatki ogrodzeniowej w Piotrkowie Trybunalskim

Produkowane przez nas siatki ogrodzeniowe w Piotrkowie Trybunalskim wyróżniają się estetycznym wyglądem i solidnością. Ich atutem jest również bardzo atrakcyjna cena. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, dlatego możemy zaproponować rozwiązania idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb i wymagań. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich modeli siatek.

Nasz asortyment obejmuje także profesjonalne akcesoria, które pozwalają na kompleksowy montaż ogrodzeń z siatki. W sprzedaży mamy m.in. kapsle (nasadki), obejmy, napinacze, nakrętki, śruby oraz wiele innych niezbędnych elementów.

 

Siatki ogrodzeniowe – zastosowanie

Siatka ogrodzeniowa zapewnia ochronę danego terenu i bezpieczeństwo przed niepowołanymi osobami. Pozwala w łatwy sposób zaznaczyć granicę danego obszaru, a równocześnie stanowi barierę dla okolicznych zwierząt. Dobrej jakości, praktyczne siatki ogrodzeniowe sprawdzą się znakomicie jako otoczenie dużych gospodarstw i działek rekreacyjnych. Mogą być z powodzeniem montowane wokół przedsiębiorstw, zakładów pracy czy fabryk. Pozwalają ogrodzić sady, ogrody albo większe drzewostany.

Solidna i estetyczna siatka metalowa nadaje się także do montażu wokół posesji prywatnych, stanowiąc polecaną alternatywę dla ogrodzeń kutych czy panelowych. Może być wykorzystywana do ogrodzenia domu jednorodzinnego, letniskowego bądź ogródka działkowego z altanką. Ogrodzenie z siatki umożliwia ponadto szybkie i łatwe oddzielenie konkretnego terenu od innych działek.